Katholieke basisschool

De Kleine Prins

Kluizen


Dikketruiendag

 

Dikketruiendag 2016 banner groot

Maandag 15 februari is het Dikketruiendag en ook onze school doet mee. 

 

De Dikketruiendag roept iedereen op om aandacht te besteden aan de grote uitdaging van de klimaatverandering. De campagne mikt vooral op eenvoudige maatregelen, zaken waarmee we op school en thuis zelf aan de slag kunnen ... de verwarming een graadje lager zetten, geen water verspillen, eens vaker de fiets nemen om ons te verplaatsen, ... 

 

Onze school neemt graag deel, niet alleen door de verwarming een graadje lager te zetten maar ook door een partner te zoeken in het buitenland en samen een project uit te werken. Want de campagneslogan van dit jaar luidt 'Ons engagement kent geen grenzen!' Wij vonden een kleuterschool in Denemarken bereid, om samen een project uit te werken. Maandag staan er enkele activiteiten op deplanning die reeds deze week in de Sct. Josephs Børnehave aan bod kwamen. 

 

Tot maandag!

 

En niet vergeten om je dikste trui aan te trekken... 

Campagnebeeld Dikketruiendag 2016